Mateusz Piątkowski na ławce, Efrem bohaterem

13 lut 2016, 15:48

APOEL Nikozja wygrał 2:0 z Omonią w meczu 23. kolejki ligi cypryjskiej. Bohaterem spotkania został Efrem. Mateusz Piątkowski spędził cały mecz na ławce rezerwowych.

APOEL strzelanie rozpoczął już w pierwszych minutach spotkania. W 9. minucie Efrem trafił do siatki, wyprowadzając gospodarzy na prowadzenie. W kolejnej części gry gospodarze cały czas naciskali. W końcu, w 42. minucie Efrem trafił ponownie, podwyższając prowadzenie nad Omonią na 2:0.

W drugiej części meczu nie padły już żadne bramki. Omonia ani przez moment nie była zespołem, który mógł zagrozić APOELowi. Efrem został zatem bohaterem spotkania. Mateusz Piątkowski nie odegrał za to dziś większej roli. Polak cały mecz spędził na ławce rezerwowych.