ME: Artur Noga w półfinałach na 110 metrów przez płotki!

13 sie 2014, 14:35

Artur Noga z czasem 13,44 s. awansował do półfinału lekkoatletycznych mistrzostw europy w biegu na 110 metrów przez płotki. Drugi z Polaków – Jakub Bochenek, niestety zajął w swoim biegu dopiero 5. miejsce i odpadł z dalszej rywalizacji.

Nasz biegacz rywalizację rozpoczął już w pierwszym biegu gdzie przyszło mu stanąć oko w oko z rekordzistą Francji Pascalem Martinot-Lagardem. Polak lekko spóźnił start, jednak udało mu się odrobić tą stratę w trakcie wyścigu i ukończył bieg na drugim miejscu z czasem 13,44.

Drugi z Polaków – Jakub Bochenek startował w trzecim biegu. Polak dystans 110 metrów pokonał w czasie 13,66 co pozwoliło mu uplasować się na dopiero piątym miejscu. Bochenek odpadł z dalszej rywalizacji.

Autor: Grzegorz Hetman