Mecz rewanżowy Legii z Kukesi odbędzie się

4 sie 2015, 13:24

Zapadła decyzja w sprawie rewanżowego meczu 3. rundy eliminacji Ligi Europy, pomiędzy Legią Warszawa a albańskim FK Kukesi. UEFA zadecydowała, że mecz dojdzie do skutku. Oprócz tego, wynik pierwszego spotkania w Tiranie, został zweryfikowany jako walkower dla Legii.

Mecz w Tiranie został przerwany na początku drugiej połowy meczu, kiedy trafiony kamieniem został piłkarz Legii Warszawa, Ondrej Duda. Przez całe spotkanie miejscowi kibice byli agresywni w stosunku do piłkarzy Legii. W efekcie sędzia spotkania zdecydował o przerwaniu meczu.

Przez kilka dni ważyły się losy rewanżowego pojedynku. Dziś oficjalnie dowiedzieliśmy się, że to starcie się odbędzie. Pierwszy mecz, przerwany przy stanie 2:1 dla Legii, oficjalnie zakończony został wynikiem 3:0 dla polskiego klubu.