Mecze towarzyskie: Młodzieżówka Czesława Michniewicza gorsza od Czarnogóry!

Aktualizacja: 2 lut 2023, 09:58
18 lis 2019, 16:59

Po nieudanym meczu z reprezentacją Bułgarii U21 w eliminacjach MME 2021 (0:3) zespół Michniewicza po raz kolejny rozczarował. Tym razem lepsza okazała się Czarnogóra.

Spotkanie dla Biało-Czerwonych rozpoczęło się najgorzej jak tylko mogło. Już w 2. minucie gospodarze zdołali wyjść na prowadzenie za sprawą trafienia Sekulicia, wykorzystując brak koncentracji naszych graczy. Niekorzystny wynik utrzymał się do przerwy.

Po przerwie Polacy starali się odrobić straty, ale zamiast tego o mało nie straciliby kolejnej bramki. W 68. minucie Czarnogóra miała rzut karny, ale świetną interwencją popisał się Karol Niemczycki, który uchronił swój zespół przed katastrofą. Mimo starań nie udało się odmienić losów tej rywalizacji, w efekcie czego mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1:0.

Czarnogóra U21 1:0 Polska U21
2. Sekulić

Czarnogóra: Dukić – Milić, Malesević, Stjepović, N. Krstović, Vukotić, Terzić, Drincić, Roganović, S. Krstović, Sekulić

Polska: Bułka – Gumny, Wiśniewski, Walukiewicz, Pestka, Listkowski, Lusiusz, Slisz, Bogusz, Płacheta, Klimala