Mecze towarzyskie: Śląsk Wrocław pokonał Hajduka Split

3 lip 2019, 20:19

Śląsk Wrocław pokonał w meczu towarzyskim czwartą drużynę poprzedniego sezonu ligi chorwackiej, HNK Hajduk Split (2:1).

Obie bramki dla podopiecznych Vitezslava Lavicki padły w pierwszej połowie spotkania. Autorem zarówno pierwszego jak i drugiego trafienia był Wojciech Golla. 27-letni obrońca trafił do siatki rywali odpowiednio w 19. i 41. minucie spotkania. W drugiej połowie Hajduk zdołał odpowiedzieć golem Michele Šego z 85. minuty. W barwach Śląska wystąpili dziś nowi zawodnicy: Matus Putnocky, Przemysław Płacheta oraz Erik Exposito.

Hajduk Split w przyszłym tygodniu rozpocznie zmagania w I rundzie el. Ligi Europy. Rywalem chorwackiego klubu będzie maltańska Gzira United.