Media: Lechia Gdańsk znowu nie płaci piłkarzom i trenerom. “Farmazon”

31 sty 2024, 19:11

Ostatnie miesiące dla Lechii Gdańsk pod kątem sportowym były całkiem udane. Drużyna prowadzona przez Szymona Grabowskiego walczy o powrót do Ekstraklasy, ale więcej problemów rzekomo dotyczy kwestii finansowych. Media przekazały, że klub ponownie zalega z wypłatami.Wielkie zmiany w Lechii Gdańsk

Ostatnie miesiące w Lechii Gdańsk były bardzo aktywne. Po niespodziewanym spadku do PKO BP Ekstraklasy, władze klubu niemal całkowicie wymieniły kadrę pierwszego zespołu. Do tego zmienił się właściciel – został nim fundusz inwestycyjny MADA Global, godząc się na zaproponowane warunki.

Pomimo początkowych problemów w Fortuna 1. Lidze, w kolehnych miesiącach drużyna z Gdańska zaczęła grać skuteczniej, dzięki czemu po jesiennej rundzie zajmuje 4. miejsce w tabeli. Dziś jednak pojawiły się informacje, które nieco zburzyły pozytywny obraz wokół klubu z ostatnich miesięcy.

Lechia rzekomo ma znowu spóźniać się z wypłatami

Portal Trojmiasto.pl poinformował, że piłkarze i trenerzy mieli nie otrzymać wypłat za styczeń, choć przelewy miały wyjść 16 stycznia. Co prawda sam klub nie odniósł się jeszcze do sprawy, ale dziennikarz “Przeglądu Sportowego” Przemysław Olszewik zdementował te doniesienia. – Z tego co słyszę, nie jest to prawdą. Wszystko jest wypłacone. Sami zainteresowani skwitowali to krótko. Farmazon – napisał.

To nie pierwszy podobny przypadek w Lechii Gdańsku. W maju ubiegłego roku media informowały o zaległościach za maj, które narosły wobec piłkarzy, ale i innych pracowników klubu. W październiku klub z kolei został ukarany przez FIFA za opóźnienia w płatnościach dla byłego zawodnika Ilkaya Durmusa.Z Tottenhamu do Radomiaka. Niezwykły ruch polskiego klubu

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA