Media: Totalny zwrot akcji w Napoli. Spalletti i właściciel klubu z inną wizją

Zaledwie kilkanaście dni po historycznym sukcesie Napoli w Serie A, w klubie ma dojść do sporej rewolucji. Jak informują włoskie media, Luciano Spalletti nie doszedł do porozumienia z Aurelio De Laurentisem i niebawem ma złożyć dymisję i odejść z klubu.

Luciano Spalletti bliski odejścia z Napoli

Napoli było zdecydowanie najlepiej grającą drużyną w obecnym sezonie Serie A. Po wielu latach oczekiwań dało to drużynie spod Wezuwiusza mistrzowski tytuł, który był ukoronowaniem wspaniałych rozgrywek. Głównym architektem sukcesu został uznany Luciano Spalletti, pracujący w klubie drugi sezon.

Juz po fecie mistrzowskiej, gdy miasto nieco ochłonęło po długo wyczekiwanym triumfie, w mediach zaczęły się pojawiać niepokojące informacje na temat przyszłości 64-latka. Coraz więcej zaczęło wskazywać na to, że po sezonie może opuścić szeregi Napoli.

“La Gazzetta dello Sport” informuje, że kluczem do pozostania Spallettiego było dogadanie się z Aurelio De Laurentisem w sprawie planów na rozwój drużyny i potencjalne ruchy na rynku transferowym. Według najnowszych informacji nie udało im się osiągnąć porozumienia.

Spalletti ma złożyć dymisję

Zdaniem włoskich mediów, brak porozumienia między Spallettim i De Laurentisem ma sprawić, że trener podjął już decyzję o odejściu z klubu. Niewykluczone, że w najbliższych dniach złoży dymisję i pożegna się z Napoli na rok przed wygaśnięciem jego obecnego kontraktu. Ponoć nie ma szans na jego przedłużenie.

Jeśli potwierdzi się taki scenariusz, w klubie ponownie dojdzie do dużej rewolucji. Media twierdzą, że miejsce Spallettiego może zająć Rafael Benitez, który prowadził już Napoli w latach 2013-2015.

Klopp zawieszony na dwa mecze. Koniec marzeń Liverpoolu o LM?

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA