Media: Zieliński już po testach medycznych. Transfer o krok!

Aktualizacja: 13 lut 2024, 19:42
12 lut 2024, 21:42

Nie jest tajemnicą, że Piotr Zieliński nie przedłuży kontraktu z Napoli i po sezonie nie będzie już grał w tym zespole. Dziś włoskie media przekazały, że polski pomocnik miał już przejść testy medyczne przed niechybnym transferem do Interu Mediolan.Zieliński nie chciał przedłużyć umowy z Napoli

Spekulacje na temat przyszłości Piotra Zielińskiego pojawiają się we włoskich mediach praktycznie od kilku miesięcy. Polski pomocnik odrzucił oferty przedłużenia umowy z Napoli i coraz więcej wskazywało na to, że finalnie do tego nie dojdzie.

W ostatnich tygodniach temat był intensyfikowany przez media. Wśród kilku klubów, które najczęściej wymieniano w kontekście przyszłości Polaka, największe szanse dawano Interowi Mediolan. Obecny lider tabeli Serie A miał zaproponować Zielińskiemu satysfakcjonujące go warunki.

Zieliński miał przejść testy medyczne

Fiasko rozmów ws. nowej umowy sprawiło, że władze klubu z Neapolu chciały się odegrać na polskim pomocniku. Efektem tego jest chociażby brak nazwiska Zielińskiego na liście zawodników zgłoszonych do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Teraz jego przyszłość zaczęła się jeszcze bardziej klarować.

Ceniony włoski dziennikarz Pasquale Guarro przekazał, że Piotr Zieliński przeszedł już testy medyczne, które są ostatnim etapem finalizacji przenosin do Interu Mediolan. Doszło do nich w poniedziałkowy poranek i teraz wydaje się, że pozostaje już tylko potwierdzenie klubu z Mediolanu.Komisja Ligi bezwzględna. Śląsk ukarany za zachowanie kibiców w meczu z Pogonią

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA