Strona główna Piłka nożna Eliminacje Euro 2020 Michał Pazdan: Najważniejsze na ten moment są punkty

Michał Pazdan: Najważniejsze na ten moment są punkty

0
Foto: uefa.com

Cieszę się z powrotu do kadry. Ostatni czas był dla mnie naprawdę bardzo trudny. Cieszy również nasze zwycięstwo i kolejne trzy punkty.

Jak czujesz się po tym spotkaniu?
Nie było to łatwe spotkanie. Pamiętam takie spotkanie z Armenią, gdzie strzeliliśmy bramkę w doliczonym czasie gry i to spotkanie wyglądało bardzo podobnie. Najważniejsze na dzień dzisiejszy są punkty, mamy 6 punktów, w dwóch meczach i to się liczy. Wiadomo, że w pierwszej połowie mogliśmy grać troszkę szybciej, składniej i mielibyśmy więcej sytuacji. No ale takie mecz też są. Najważniejsze, że wygraliśmy i tak jak mówię, 6 punktów na dzień dobry to jest fajny wynik.

Chyba zdajecie sobie sprawę, że w grze jest sporo do poprawy.
Na pewno jest sporo do poprawy. W tamtym roku nie wygraliśmy spotkania na jesień, teraz wygraliśmy dwa. Powoli kto po kroku. I tak jak mówię, na dzień dzisiejszy liczą się punkty. Każdy widział, że to nie wyglądało pięknie, ładnie jak sobie tego życzymy. Natomiast na dzień dzisiejszy 6 punktów jest ważne i na pewno będzie się starali poprawić naszą grę.

W Turcji wszystko się układa.
Tak. Zmieniłem klub, zacząłem grać, cieszę z tego, że znów gram w piłkę, bo na pewno nie miałem łatwego ostatniego półrocza. Cieszę się, że dzisiaj mogłem zagrać.

 

źródło: tvpsport

Komentarze