Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Milan Baros w Podbeskidziu Bielsko Biała?!

Milan Baros w Podbeskidziu Bielsko Biała?!

0

Jeszcze tej zimy możemy być świadkami prawdziwego hitu transferowego w naszej T-Mobile Ekstraklasie! Podbeskidzie Bielsko-Biała jest zainteresowana pozyskaniem z Banika Ostrawa Milana Barosa.

Baros od pół roku jest zawodnikiem Czeskiego Baniku Ostrawa, którego jest wychowankiem. Jesienią zliczył tylko trzy występy i nie strzelił w nich żadnej bramki.

Duża ilość kontuzji w zespole jaki chęć zapełnienia nowego obiektu przyczyniają się do chęci sprowadznia do ekipy Leszka Ojrzyńskiego, doświadczonego i znanego w Europie zawodnika. Znączną część funduszy na transfer miałaby wyłożyć firma Murapol.

“Jedyny komentarz, jakiego mogę udzielić w tej sprawie, to: nie potwierdzam i nie zaprzeczam. Podbeskidzie nie zamknęło jeszcze “okienka” i coś w tym tygodniu może się jeszcze wydarzyć” – mówi prezes Podbeskidzia Wojciech Borecki.

34-letni zawodnik w swojej karierze występował w takich klubach jak: FC Liverpool, Aston Villa, Olimpique Lyon, Galatasaray Stambuł czy Portsmouth FC. W reprezentacji Czech rozegrał 93 spotkań, strzelił w nich 41 bramek. Ostatni występ w narodowych barwach Milan Baros zaliczył podczas EURO 2012 w Polsce i Ukrainie.

Komentarze