Strona główna Piłka nożna Milik wróci do treningów? Decyzja już jutro

Milik wróci do treningów? Decyzja już jutro

0
Foto: Reuters

Jutrzejszy dzień może być jednym z ważniejszych w karierze grającego w Napoli – Arkadiusza Milika. Polak przejdzie bowiem badania, które wykażą czy jest on gotowy na rozpoczęcie treningów z pełnym obciążeniem.

O powrocie Polaka na boisko mówiło się po sensacyjnych doniesieniach radia “Kiss Kiss”, które poinformowało o obecności Milika w kadrze na spotkanie, które odbędzie się już 21 stycznia. Te doniesienia szybko jednak skomentowali klubowi lekarze, którzy jutro sprawdzą stan zdrowia napastnika:

– Jeśli wszystko będzie w porządku, Sarri zadecyduje o tym, kiedy z nich skorzystać – mówił medyk Napoli, Alfonso De Nicola.

Początkowo badania miały odbyć się w środę, ale zespół postanowił zrobić je już w pierwszym dniu tygodnia, stan zdrowia Polaka oceniać będzie znany w klinice Villa Stuart – profesor Mariani.

Rehabilitacja już dziś trwa dłużej niż przy poprzednim urazie, wtedy snajper Napoli wrócił na boisko już po 97 dniach, teraz na rozpoczęcie treningów z pełnym obciążeniem czeka on już 110 dni.

Komentarze