Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Młodzieżowy reprezentant Polski trafi do wicemistrza Grecji?!

Młodzieżowy reprezentant Polski trafi do wicemistrza Grecji?!

0
Foto: jagiellonia.pl

Niedawno z PAOK-u Saloniki za 10 milionów euro odszedł Aleksandar Prijović, który zdecydował się na kontynuowanie kariery w saudyjskim Al-Ittihad i wicemistrzowie Grecji mają teraz fundusze na wzmocnienia składu. Następcą reprezentanta Serbii może zostać Karol Świderski.

Informację o zainteresowaniu Greków gwiazdą Jagiellonii Białystok podał na twitterze znany z trafnych doniesień transferowych użytkownik “Janekx89”. PAOK już raz sprowadził z naszej ligi napastnika, na którym udało się klubowi zarobić duże pieniądze, dlatego “Dikefalos” liczą, że sytuacja ta może się powtórzyć. Świderski jest bowiem w tym sezonie czołowym strzelcem Lotto Ekstraklasy, mając na koncie 8 goli po 17 występach. Udało mu się również zanotować jedną asystę.

Odejście młodzieżowego reprezentanta Polski bardzo utrudniłoby jednak sytuację kadrową “Jagi”, ponieważ niedawno pożegnała ona już dwóch napastników – Cillian Sheridan wzmocnił Wellington Phoenix, natomiast Roman Bezjak karierę będzie kontynuował w APÓEL-u Nikozja. Wiemy już jednak także o możliwych ofensywnych wzmocnieniach wicemistrzów Polski – białostoczanie lada dzień powinni ogłosić transfer reprezentanta Serbii, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Komentarze