Moder coraz bliżej powrotu na boisko. Brighton opublikował wymowne zdjęcie

paź 3 2023, 20:48

Ponad 18 miesięcy – tyle czasu Jakub Moder pozostaje poza grą po tym, jak w kwietniu ubiegłego roku zerwał więzadła krzyżowe w kolanie. We wtorek Brighton zamieścił zdjęcie z treningu, które można świadczyć o tym, że polski pomocnik niebawem w końcu pojawi się na boisku.

Bardzo długa absencja Modera

Przerwa Jakuba Modera od gry trwa już ponad półtora roku. Pomocnik reprezentacji Polski po raz ostatni pojawił się na boisku w kwietniu 2022 roku. Po zerwaniu więzadeł rozpoczął żmudny proces rehabilitacji, który przeciągał się aż do ostatnich tygodni.

Po pierwszych kilku miesiącach zaczęły się pojawiać informacje, że proces dochodzenia do zdrowia przez Modera nie przebiega tak, jak można było się tego spodziewać. Gdy przerwa 24-latka zaczęła zbliżać się do roku, wszyscy mocno się niepokoili o to, kiedy w końcu Polak zagra w oficjalnym meczu.

Moder w treningu

Jakiś czas temu zaczęły się pojawiać pozytywne informacje, które zwiastowały zbliżający się powrót polskiego pomocnika na boisko. Trener Brighton Roberto De Zerbi umieścił go na liście 25 zawodników na pierwszą część sezonu, dlatego można było mieć nadzieję, że proces leczenia powoli dobiega końca.

We wtorek pojawił się kolejny sygnał, świadczący o coraz bliższym powrocie Modera na boisko. Angielski klub zamieścił na Twitterze zdjęcie z treningu, na którym widać reprezentanta Polski podczas rozciągania się. Choć póki co nie podano oficjalnego terminu, w którym 24-latek może ponownie zagrać w oficjalnym meczu, wydaje się, że jest do tego blisko.

Przemysław Frankowski przed wielkim wyzwaniem. Lens gra z Arsenalem

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA