Strona główna Piłka nożna Mourinho przyciągnie Lewego do Realu?

Mourinho przyciągnie Lewego do Realu?

0

Jak co okienko powraca temat zmiany barw klubowych przez Roberta Lewandowskiego. Po raz kolejny na prowadzenie w wyścigu o podpis Polaka wysunęli się „Królewscy”. Co ciekawe, zakup ten mógłby zostać przeprowadzony już w styczniu.

Hiszpański dziennikarz Eduardo Inda w programie El Chiringuito stwierdził, że Florentino Pérez za główny cel postawił sobie w tym okienku sprowadzenie kogoś do środka pola i napastnika. Ten pierwszy problem został już przez prezesa „Los Blancos” rozwiązany poprzez zakup Brahima Diaza. Cały czas pozostaje jeszcze kwestia osoby odpowiedzialnej za zdobywanie goli i tutaj lekiem na nieskuteczność Realu w tym sezonie ma być Lewandowski.

Temat ten postanowili dokładnie przebadać dziennikarze Mundo Deportivo, których zdaniem warunek sprowadzenia polskiego napastnika na Santiago Bernabéu postawił Pérezowi sam José Mourinho. Hiszpańska gazeta uważa, że portugalski trener wyraził chęć i gotowość do powrotu na ławkę trenerską klubu z Madrytu, ale pod warunkiem, że Real w tym okienku wzmocni środkowy obrońca i napastnik.

Póki co żadna ze stron nie odniosła się do tych rewelacji. Kwestią sporną pozostaje jeszcze stosunek do odejścia Polaka z Bayernu włodarzy tej drużyny, którzy nie raz stanowczo stwierdzali, że Lewandowski nie jest na sprzedaż.

Komentarze