MPJM: Lech wygrywa po raz trzeci z rzędu!

28 cze 2016, 19:56

Lech Poznan w rewanżowym starciu finału mistrzostw Polski juniorów młodszych przegrał z Progresem Kraków 1:2. Jednak wygrana w pierwszym meczu 4:0 sprawiła, że to Kolejorz cieszył się z końcowego tryumfu już trzeci raz z rzędu.

Juniorzy Lecha Poznań nieznacznie, bo tylko 2:1 ulegli dziś rówieśnikom z Progresu Katowice. Spotkanie było bardzo wyrównane. Młodzi piłkarze Kolejorza mimo porażki i tak zostali najlepszą drużyną swojej kategori wiekowej. Przypomnijmy, że pare dni wcześniej w Poznaniu padł wynik 4:0 dla Lechitów.

Dla piłkarzy Kolejorza był to trzeci tytuł z rzędu w tych rozgrywkach.

Progres Kraków 2-1 Lech Poznań
Szymon Gwiazda 12, Karol Stanek 55 – Paweł Tupaj 58

Progres: 1. Przemysław Łyczko – 8. Michał Zięba, 3. Michał Ozga, 4. Łukasz Kantyka, 13. Kamil Woźniak – 10. Adrian Grzybek, 6. Mateusz Reczulski, 19.Dawid Linca, 9. Tomasz Kurek (76, 2. Jakub Wojtaczka), 7. Szymon Gwiazda (70, 14. Mateusz Oleksy) – 11. Karol Stanek. W II połowie grał także: 15. Krystian Nowak.

Lech: 33. Adam Biba – 17. Aleksander Theus, 14. Jakub Borowiak, 21. Serafin Szota, 10.Tymoteusz Puchacz (73, 3. Marcin Grabowski) – 11. Łukasz Adamczak (66, 20. Sebastian Jarosz), 18. Łukasz Norkowski, 22. Michał Skóraś, 16. Eryk Kryg, 15. Aleksander Drobot – 19.Hubert Sobol. W II połowie grali także: 6. Mateusz Skrzypczak, 7. Tymoteusz Klupś, 9. Paweł Tupaj.

żółta kartka: Skóraś.

sędziował: Tomasz Wajda (Żywiec).