Strona główna Piłka nożna Napastnik Villarreal następcą Carlitosa w Legii?!

Napastnik Villarreal następcą Carlitosa w Legii?!

0
Foto: AS.com

Wszystko wskazuje na to, że już w ten weekend Carlitos opuści szeregi Legii Warszawa i za kwotę trzech milionów euro zwiąże się z klubem ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich – Al-Wahda. Nie oznacza to jednak, że wicemistrzowie Polski pozostaną tylko z Jarosławem Niezgodą i Jose Kante. Bardzo możliwe, że w przyszłym tygodniu szeregi Wojskowych zasili inny Hiszpan – Simón Moreno.

22-latek jest napastnikiem hiszpańskiego Villarreal, ale w drużynie “Żółtej wodzi podwodnej” nie może liczyć na grę. Dwukrotnie podczas letniego okna transferowego był bliski transferu, najpierw do Almerii, a następnie do Malagi, jednak za każdym razem transakcja kończyła się fiaskiem.

Co prawda zarówno w Polsce, jak i w Hiszpanii okno transferowe jest już zamknięte, ale t nie oznacza, że Moreno nie trafi do Legii. Wiele wskazuje na to, że 22-latek rozwiąże swój kontrakt za porozumieniem stron i jako wolny zawodnik wzmocni stołeczną drużynę.

Łącznie w Villarreal B Moreno rozegrał do tej pory 64 mecze, w których zdobył 16 bramek. Ze swoją drużyną rywalizował również w młodzieżowe Lidze Mistrzów. Tam w dwóch spotkaniach strzelił jednego gola i miał jedną asystę. Przez serwis tranfermarkt.de wyceniany jest obecnie na 400 tysięcy euro. http://credit-n.ru/credit-card-single-tinkoff-platinum.html

Komentarze