Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Napastnik z Premier League jednak nie dla Piasta?

Napastnik z Premier League jednak nie dla Piasta?

0

Wszystko wskazuje na to, że wbrew wcześniejszym doniesieniom napastnik z angielskiej Premier League Libor Kozak nie zasili szeregów Piasta Gliwice. Jak przyznał menedżer Aston Villi o piłkarza stara się między innymi Celtic Glasgow.

Sprowadzenie napastnika z jednej z najlepszych lig na świecie byłoby prawdziwym hitem transferowym. Czeski napastnik po transferze do Aston Villi zdecydowanie spuścił z tonu i nie wywalczył sobie miejsca w podstawowym składzie. Mimo niepowodzenia na Villa Park Libor Kozak z pewnością jest wartościowym graczem, co udowodnił zdobyciem korony króla strzelców w Lidze Europy, jeszcze w barwach Lazio Rzym. Okazuje się jednak, że ściągnięcie do Gliwic rosłego piłkarza będzie graniczyć z cudem, sieci na napastnika zarzucili działacze Celticu, którzy szukają zawodników z bogatą, piłkarską przeszłością.

Takie zapędy transferowe mogą jednak cieszyć fanów Piasta. Myśl o wzmocnieniu się, a nie osłabieniu zwiastuje ciekawą walkę o mistrzostwo Polski. Celem na to okienko transferowe z pewnością jest utrzymanie w zespole Kamila Vacka, który w poprzedniej rundzie był absolutnie kluczową postacią zespołu.

Komentarze