Strona główna Piłka nożna Nawałka wciąż bez pracy, czeka na lepsze oferty!

Nawałka wciąż bez pracy, czeka na lepsze oferty!

0
Foto: REUTERS/Kai Pfaffenbach

Adam Nawałka wciąż pozostaje bezrobotny po rozstaniu się z reprezentacją Polski. Mimo, że były selekcjoner otrzymał już wiele ofert, wciąż czeka na tę właściwą.

Po katastrofalnym występie na mistrzostwach świata w Rosji praktycznie pewne było, że Adam Nawałka odejdzie ze stanowiska selekcjonera kadry narodowej. Pewne było też to, że szybko znajdzie sobie klub, w którym będzie mógł odbudować swoją markę budowaną latami właśnie w reprezentacji Polski.

60-latek był nawet bliski objęcia posady trenera w Legii Warszawa, ale się na to nie zdecydował. Teraz dowiadujemy się o innych propozycjach pracy dla byłego selekcjonera naszej kadry narodowej.

Nawałka miał propozycję objęcia reprezentacji Iranu, w którym pracę miał stracić Carlos Queiroz. Ostatecznie jednak Portugalczyk pozostał na swoim stanowisku, a Polak wciąż nie był zdecydowany na żadną z propozycji.

Oprócz tego zainteresowane współpracą były: reprezentacja Armenii oraz kilka klubów w lidze cypryjskiej. Polski trener na żadną z nich się jednak nie skusił i wciąż czeka na tę, która będzie dla niego odpowiednia. Według osób bliskich trenerowi jego marzeniem jest praca we włoskiej Serie A.

Komentarze