Strona główna Piłka nożna Europejskie puchary Nemanja Nikolić nie chce opuszczać Legii

Nemanja Nikolić nie chce opuszczać Legii

0

Legia Warszawa spełniła swój cel i awansowała do III rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Jeden z bohaterów spotkania – Nemanja Nikolić – w pomeczowej wypowiedzi dla Telewizji Polskiej przyznał, że nie chce opuszczać Legii.

Węgierski napastnik miał ogromny wpływ na awans Legii do kolejnej rundy. Najpierw w meczu w Mostarze zdobył bramkę, dającą remis 1:1, a tydzień później dwa razy trafiał do bramki rywali, dzięki czemu zagwarantował Legii dalszy byt w walce o fazę grupową Ligi Mistrzów. Nikolić jest kluczową postacią w zespole Besnika Hasiego, a wcześniej Stanisława Czerczesowa. W poprzednim sezonie został królem strzelców Ekstraklasy, zdobywając w 37 meczach 28 bramek.

Po wspaniałym sezonie po 28-latka zgłaszało się wiele klubów z propozycjami transferu. Pojawiały się głosy, że jest konkretna oferta z Chin, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Serie A, czy z niemieckiej Bundesligi, ale do transferu nadal nie doszło. Jak przyznał Nikolić w wywiadzie pomeczowym dla Telewizji Polskiej, ma kilka ofert, ale w Legii czuje się świetnie.

“Czuję się w Legii bardzo dobrze i mówię to z pełnym przekonaniem. Nie chcę kłamać – mam kilka ofert z innych klubów, ale to Legia zdecyduje, czy chce przyjąć tę ofertę, czy nie. Oczywiście będzie musiała to przedyskutować ze mną, ale ja nie chcę stąd odchodzić po jednym roku.” – przyznał snajper Legii Warszawa.

 

źródło: sport.tvp.pl

 

Komentarze