Strona główna Piłka nożna Nenad Bjelica skomentował możliwość powrotu do Lecha Poznań: Do teraz mam…

Nenad Bjelica skomentował możliwość powrotu do Lecha Poznań: Do teraz mam…

0
fot. Maciej Figielek

Były szkoleniowiec Lecha Poznań Nenad Bjelica w jednym z wywiadów odniósł się do możliwości powrotu do Kolejorza. Chorwat pełni obecnie funkcję szkoleniowca Dinama Zagrzeb. 

Nenad Bjelica trenerem Kolejorza był przez niespełna dwa lata. Funkcję tę zaczął pełnić 30 sierpnia 2016 roku, a zakończył 10 maja 2018 roku. Wielkopolski zespół poprowadził w 78 meczach notując średnią 1,85 punktu na mecz. Niestety przez okres swojej pracy w Poznaniu nie zdoła wywalczyć ani jednego trofeum.

Obecnie 47-letni szkoleniowiec prowadzi Dinamo Zagrzeb z którym sięgnął już po dwa mistrzostwa Chorwacji oraz jeden puchar. W reportażu przeprowadzonym dla Canal+ Nenad Bjelica odniósł się do potencjalnego powrotu do Lecha Poznań.

-Gdybym był wolny to dlaczego nie. W Lechu miałem bardzo dobry czas i tak też się czułem. Do teraz mam kontakt z prezesem Piotrem Rutkowskim, kierownikiem drużyny Mariuszem Skrzypczakiem i kilkoma piłkarzami. W Poznaniu czułem się bardzo dobrze. Jedyne czego zabrakło to tytuł, ale gdyby przyszła taka propozycja w przyszłości to dlaczego nie – powiedział Nenad Bjelica.

Komentarze