Nenad Bjelica po spotkaniu z FK Haugesund: Chciałbym podziękować także…

20 lip 2017, 23:26

Lech Poznań pokonał 2:0 norweski FK Haugesund w rewanżowym spotkaniu II rundy eliminacji Ligi Europy. Zwycięstwo oznacza awans Kolejorza do kolejnej fazy kwalifikacji. Radości z korzystnego rezultatu nie krył szkoleniowiec Lecha, Nenad Bjelica.

Chorwacki opiekun Kolejorza podkreślił iż duże znaczenie w końcowym tryumfie miała poprawa skuteczności jego zespołu.

Myślę, że zasłużyliśmy na awans do kolejnej rundy. Zagraliśmy dobry mecz, szczególnie pierwsza połowa była na bardzo dobrym poziomie. Już wczoraj powiedziałem, że 20% więcej skuteczności może dać pozytywne skutki i tak właśnie było. To jeszcze nie jest oczywiście perfekcyjna skuteczność, ale muszę pogratulować drużynie walki i zwycięstwa- powiedział Nenad Bjelica.

Nie bez znaczenie był także fantastyczny doping kibiców Lecha Poznań, którzy przez cały mecz wspierali swoją drużynę.

Chciałbym podziękować także kibicom, którzy od pierwszej do ostatniej minuty dawali zespołowi duże wsparcie- stwierdził Chorwat.

Nenad Bjelica poruszył także temat Darko Jevticia który z powodu kontuzji nie wyszedł już na drugą połowę pojedynku.

Darko jutro przejdzie badania i dopiero wtedy będziemy wiedzieć co jest z jego zdrowiem. Może być źle, ale do czasu wyników nie chcę mówić o żadnych prognozach- zakończył trener Kolejorza.