NFL: Dobry mecz Janikowskiego, porażka Raiders

Aktualizacja: 4 sty 2016, 01:58
21 gru 2015, 09:15

W 15. tygodniu rozgrywek amerykańskiej ligi NFL, drużyna Oakland Raiders przegrała z Green Bay Packers 20:30. Sebastian Janikowski zaprezentował się z dobrej strony i zdobył w tym spotkaniu osiem punktów dla swojej drużyny.

Na dorobek punktowy Janikowskiego złożyły się dwa udane field goals (kopy na bramkę): z 23 jardów w drugiej kwarcie oraz z 30 jardów również w kwarcie drugiej. Po tym kopnięciu, Sebastianowi brakuje już tylko jednej udanej próby z powyżej 50 jardów, żeby wyrównać rekord NFL w tym zakresie! Oprócz tego Sebastian wykonał również 2 extra points (podwyższenia po przyłożeniu).

Dla Oakland Raiders jest to ósma porażka w tym sezonie, dzięki czemu zajmują obecnie trzecie miejsce w Dywizji Zachodniej, należącej do Konferencji AFC i legitymują się w tej chwili bilansem (6-8). Kolejny mecz rozegrają z drużyną San Diego Chargers.