Nice I liga: Podział punktów na początek soboty

25 lis 2017, 15:40

Na inaugurację sobotnich zmagań w piłkarskiej Nice I ligi sensacja rozgrywek, Odra Opole zremisowała na własnym stadionie z Pogonią Siedlce 1:1.

Spotkanie znacznie lepiej rozpoczęło się dla gości, którzy niespodziewanie objęli prowadzenie w 24. minucie. Gola dla siedlczan zdobył doświadczony, 30-letni snajper Adrian Paluchowski. Gospodarze wyrównali dopiero w drugiej połowie, a konkretnie pomógł im w tym obrońca Pogoni, Damian Świerblewski, który w 58. minucie wpakował futbolówkę do własnej bramki.

W tabeli Nice I ligi Odra Opole przynajmniej do godziny 17:45 (wtedy mniej więcej zakończy się mecz Miedzi Legnica z GKS-em Katowice) jest wiceliderem. Pogoń Siedlce ma z kolei na koncie 24. punkty i jest 10.

Odra Opole 1-1 Pogoń Siedlce