Nice I liga: Ruch znów traci punkty w dramatycznych okolicznościach!

18 wrz 2017, 21:07

W meczu kończącym dziewiątą kolejkę piłkarskiej Nice I ligi Ruch Chorzów przegrał na własnym stadionie 1:2 z Górnikiem Łęczna. To kolejny mecz chorzowian, kiedy to stracili bardzo cenne punkty w samej końcówce…

Do 83. minuty nic nie zwiastowało by kibice wychodząc ze stadionu byli zawiedzeni. W 65. minucie gospodarze objęli prowadzenie po bramce…samobójczej 22-letniego zawodnika łęcznian Arkadiusza Kasperkiewicza. Na wyrównanie trzeba było poczekać do 83. minuty kiedy to gola dla gości zdobył Łukasz Tymiński. Dramat Ruchu jednak nie zamierza się kończyć i w 93. minucie stracili oni choćby punkt. Bohaterem Górnika został z kolei Grzegorz Bonin, który pokonał w samej końcówce Bankova.

W tabeli Nice I ligi po dziewięciu spotkaniach Ruch nadal nie może wyjść choćby na zerowy dorobek i ma – 1 punkt. Łęcznianie z kolei mają w dorobku 11 “oczek” i plasują się na 12. pozycji.