Nice I liga: Świetne widowisko w Bytowie!

18 mar 2017, 18:30

Na otwarcie sobotnich gier w piłkarskiej Nice I lidze Drutex-Bytovia Bytów zremisowała na własnym stadionie stadionie ze Stalą Mielec 2:2. Taki wynik nie może zadowolić żadnej ze stron.

Spotkanie świetnie rozpoczęło się dla gości, którzy objęli prowadzenie już w 17. minucie za sprawą bułgarskiego obrońcy, Aleksandara Koleva. Niestety dla Stali kolejne minuty to istny dramat…Zaczęło się od czerwonego kartonika dla strzelca bramki w 37. minucie. Po kolejnych 20 minutach gospodarze doprowadzili do remisu, a w 65. minucie Jakub Bąk wyprowadził Drutex-Bytovią na prowadzenie! Kiedy wydawało się, że trzy punkty muszą zostać w Bytowie w 72. minucie Kamil Radulj z rzutu karnego doprowadził do wyrównania i tym samym ustalił wynik spotkania.

W tabeli Nice I ligi Stal z 27 punktami jest 12., z kolei Drutex-Bytovia po fatalnej serii pięciu kolejnych porażek w końcu zdobyła punkt i jest 13.