Nice I liga: Zwycięstwo Odry, wielkie emocje w Niepołomicach!

4 lis 2017, 15:23

Bardzo ciekawie rozpoczęła nam się sobota z Nice I ligą! Niegościnna była Odra Opole, która pokonała skromnie 1:0 GKS Tychy. Jeszcze więcej emocji mieliśmy w Niepołomicach, gdzie miejscowa Puszcza niespodziewanie uległa Pogoni Siedlce…

Tylko jedną bramkę zobaczyli kibice zgromadzeni na trybunach w Opolu. Ze stadionu wychodzili jednak w pełni usatysfakcjonowani bo padła ona dla gospodarzy. Bohaterem Odry został Gabriel Nowak, który w 27. minucie pokonał bramkarza tyszan, Rafała Dobrolińskiego.

W tabeli Nice I ligi opolanie dzięki trzem punktom awansowali przynajmniej na kilka godzin na drugie miejsce. GKS z 19-punktami jest 13.

Odra Opole 1-0 GKS Tychy
Gabriel Nowak 27

Więcej emocji mieliśmy z kolei w Niepołomicach, gdzie Puszcza podejmowała Pogoń Siedlce. Ostatecznie gospodarze ulegli 2:3. Po pierwszej połowie był remis po bramkach Bajdura w 28. i Orłowskiego w 37. minucie. Druga połowa przyniosła jeszcze więcej emocji. Najpierw dwukrotnie do siatki trafili goście za sprawą Piotra Mrozińskiego i Dawida Polkowskiego. Następnie odpowiedzieli gospodarze, a bramkę w 80. minucie zdobył Michał Czarny. To było jednak wszystko na co było stać Puszczę i mecz zakończył się zwycięstwem siedlczan 3:2.

W tabeli Nice I ligi Puszcza z 24 punktami jest czwarta. Pogoń ma dwa “oczka” mniej i plasuje się na ósmej pozycji.

Puszcza Niepołomice 2-3 Pogoń Siedlce
Marcin Orłowski 37, Michał Czarny 80 – Michał Bajdur 28, Piotr Mroziński 57, Dawid Polkowski 77