Nie tylko Frankowski. Szymon Marciniak wyznaczony do meczu Ligi Mistrzów

2 paź 2023, 15:03

Szymon Marciniak i Bartosz Frankowski zostali wyznaczeni do poprowadzenia spotkań w najbliższej kolejce piłkarskiej Ligi Mistrzów. Pierwszy z arbitrów został ogłoszony rozjemcą spotkania Borussia Dortmund – AC Milan. Z kolei Frankowski będzie rozdzielał piłkarzy w meczu FC Salzburg – Real Sociedad.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Marciniak w środę poprowadzi pojedynek w Dortmundzie

Jeżeli chodzi o niemiecko-włoski pojedynek to na liniach Szymonowi Marciniakowi pomagać będą Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz. Sędzią technicznym w środowym meczu Borussia Dortmund – AC Milan będzie Tomasz Musiał. Z kolei arbitrem, który będzie odpowiadał za system VAR, został ogłoszony Tomiasz Kwiatkowski. Rolę jego asystenta będzie pełnił Piotr Lasyk.

Dla Marciniaka będzie to już dwunaste spotkanie poprowadzone w tym sezonie. Tylko jeden mecz miał jednak miejsce w ramach europejskich pucharów. Arbiter z Płocka był rozjemcą w rywalizacji Galatasaray z Molde w eliminacjach Ligi Mistrzów. Z kolei w minioną niedzielę 42-latek był głównym sędzia w meczu Jagiellonii Białystok z Legią Warszawa.

Bartosz Frankowski poprowadzi natomiast wtorkowy mecz FC Salzburg – Real Sociedad. Jego asystentami będą Marcin Boniek i Jakub Winkler. Sędzią technicznym został ogłoszony Patryk Gryckiewicz, a w wozie VAR zasiądą Tomasz Kwiatkowski i Piotr Lasyk. Więcej na temat Frankowskiego i jego przygode w Lidze Mistrzów pisaliśmy w tym artykule.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Polski sędzia doceniony. Poprowadzi mecz w Lidze Mistrzów

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA