Strona główna Piłka nożna Niecodzienny mecz okazją na zobaczenie Lewandowskiego i spółki na Facebooku

Niecodzienny mecz okazją na zobaczenie Lewandowskiego i spółki na Facebooku

0
Foto: bild.de

Tego jeszcze nie grali! Wielkie spotkanie inaugurujące wiosenną Bundesligę pomiędzy Bayernem Monachium, a Bayerem Leverkusen będzie można zobaczyć za darmo na Facebooku.

Już 12 stycznia na murawę BayArena wybiegną dwie klasowe drużyny, będą to rzecz jasna Bayer oraz Bayern z Robertem Lewandowskim w składzie. Niesamowity pojedynek z wielką historią będzie także okazją na obejrzenie go całkowicie za darmo, wszystko dzięki Eleven Sports Network, który zdecydował się na transmisję spotkania.

– Cieszymy się, że teraz razem z tak ważnym partnerem jakim jest Bundesliga, możemy zaoferować kibicom relację na żywo z ciekawie zapowiadającego się meczu. Ta innowacyjna transmisja to kolejny ważny krok zarówno w zakresie zwiększania dotarcia do widzów, jak i ścisłej współpracy z ligą niemiecką – tłumaczył Krzysztof Świergiel, dyrektor zarządzający Eleven Sports w Polsce.

Promocja Bundesligi w taki sposób może przyciągnąć wiele kibiców, będzie to też wydarzenie historycznie nie tylko ze względu na samo spotkanie. Będzie to bowiem pierwsza transmisja meczu jednej z czołowych lig świata za pośrednictwem portalu społecznościowego w Polsce.

Komentarze