Niemcy zdetronizowali Włochów!

Aktualizacja: 30 mar 2016, 18:28
29 mar 2016, 22:42

Nasi grupowi rywale na EURO, Niemcy w dość jednostronnym spotkaniu pokonali 4:1 reprezentację Włochów.

Niemcy ostatnio nie imponowali formą, grali słabo, nie potrafili zdominować przeciwnika. Dziś jednak pokazali swoją prawdziwą twarz. Od samego początku spotkania z Włochami narzucili swoje tempo gry i raz po raz atakowali bramkę Buffona.

Na pierwsze trafienie trzeba było czekać do 24. minuty. Ładnym trafieniem zza pola karnego popisał się Toni Kroos. Piłka uderzona przez pomocnika wpadła do bramki Włochów tuż obok prawego słupka.

Wynik spotkania jeszcze przed przerwą w 45. minucie spotkania podwyższył Mario Gotze.

Druga część meczu nie przyniosła znacznej odmiany gry podpiecznych Antonio Conte. Nadal przeważali Niemcy i mimo prowadzenia nie odpuszczali. W 59. minucie było już 3:0, a tym razem na listę strzelców wpisał się Hector.

W 75. minucie rzut karny na bramkę zamienił Mesut Ozil i było już 4:0. Honorowe trafienie dla gości w 83. minucie zaliczy Stephan El Shaarawy.