Strona główna Piłka nożna Serie A: Niepewna przyszłość Arkadiusza Milika w Napoli!

Serie A: Niepewna przyszłość Arkadiusza Milika w Napoli!

0
fot. malaymail.com

Serwis “calciomercato.com” twierdzi, że już zimą może dojść do sprzedaży polskiego napastnika. Wychowanek Rozwoju Katowice w tym sezonie zagrał zaledwie 161 minut. w 3 spotkaniach.

We Włoszech spekuluje się, że Napoli zrywa rozmowy z Milikiem w sprawie przedłużenia obecnego kontraktu. Nowym pracodawcą reprezentanta Polski może być wicelider włoskiej ekstraklasy: Inter Mediolan. Pod wodzą Antonio Conte klub ze stolicy mody spisuje się znakomicie. Po przegranym spotkaniu z Juventusem (2:1) tracą tylko punkt do Starej Damy i nadal liczą się w walce o mistrzostwo kraju.

Arek stracił część sezonu przygotowawczego. Polak długo leczył kontuzję mięśnia przywodziciela. Jednak po powrocie do zdrowia nie imponuje formą. Ostatnie spotkanie Ligi Mistrzów Napoli z Genk pokazało niemoc polskiego napastnika. Nasz rodak zmarnował trzy świetne okazje. W dodatku w ostatni weekend nie zagrał ani minuty w starciu z Torino (0:0).

Mamy nadzieję, że w najbliższych meczach eliminacyjnych do Mistrzostw Europy, Milik udowodni swoją wartość. W czwartek na wyjeździe Polacy zmierzą się ze słabo grającą Łotwą, a dwa dni później u siebie z Macedonią. Potencjalnie łatwi rywale to świetna okazja do zaprezentowania swoich umiejętności. Dobra dyspozycja strzelecka może przekonać władze z Neapolu do zmiany decyzji i wznowienia rozmów na temat nowego kontraktu. http://credit-n.ru/offers-credit-card/ren-drive-365-credit-card.html

Komentarze