Niesamowita pogoń Wisły w meczu towarzyskim z uczestnikiem Ligi Europy!

Aktualizacja: 3 lut 2022, 12:19
31 sty 2017, 17:40

Wisła Kraków po niesamowitej pogoni pokonała podczas zgrupowania w Turcji Steauę Bukareszt 4:3.

Mecz dobrze rozpoczął się dla Rumunów, którzy objęli prowadzenie w 18. minucie za sprawą Gabriela Tamasa. Na wyrównanie nie trzeba było długo czekać bo już pięć minut później wyrównał Czech Zdenek Ondraszek. W 34. minucie rzutu karnego nie wykorzystał reprezentant Rumunii, który był wcześniej łączony z Legia i Lechem Denis Alibec by w 38. i 53. minucie wyprowadzić swoją drużynę na prowadzenie 3:1.

Wisła rozpoczęła swoją pogoń w 72. minucie za sprawą Denisa Popovicia. W 89. minucie wyrównał Paweł Brożek, a w doliczonym czasie gry zwycięstwo “Białej Gwieździe” dał Patryk Małecki.

Wisła Kraków 4-3 Steaua Bukareszt
Zdeněk Ondrášek 23, Denis Popovič 72, Paweł Brożek 89, Patryk Małecki 90 – Gabriel Tamaș 18, Denis Alibec 38, 53