PLH: Niespodzianek nie było!

Aktualizacja: 1 sie 2015, 11:54
29 lis 2014, 15:19

W ramach 21. kolejki Polskiej Ekstraligi w hokeju na lodzie faworyci powygrywali swoje spotkania. Cracovia zmierzyła się z MMKS Podhale. Gospodarze zwyciężyli 4:1. Ciekawszy mecz miał miejsce w Jastrzębiu, do którego przyjechali hokeiści Sanoka. Goście już w 5. minucie prowadzili 2:0, po bramkach Vozdeckiego i Pietrusa. Plichta zdołał odpowiedzieć jeszcze przed zakończeniem 1. tercji. W 23. minucie wyrównał Pastryk. Rezultatem 2:2 zakończył się regulaminowy czas gry, a w dogrywce także nie padła bramka, więc o zwycięzcy musiały rozstrzygnąć rzuty karne, w których to lepsi okazali się podopieczni Roberta Kalabera. W meczu pomiędzy ostatnimi drużynami padło najwięcej bramek, bo aż 16!Z 4. zwycięstwa w sezonie mogli się cieszyć Bytomianie, a Katowiczanie muszą wciąż czekać na swój pierwszy punkt. W dwóch pozostałych spotkaniach Aksam Unia pokonała Janów 6:2, a GKS Tychy ograł Opole 3:0.

10. GKS Katowice 20 0 0 0 20 30:222 0

W tabeli kolejno – rozegrane spotkania, zwycięstwa, zwycięstwa po dogrywce, porażki po dogrywce, porażki, bramki strzelone i stracone, punkty