Niespodzianka w Katowicach

19 wrz 2015, 17:15

Do wielkiej niespodzianki doszło w Katowicach, gdzie miejscowy Rozwój, który przed tym spotkaniem zamykał tabelkę I ligi pokonał wicelidera  Wisłę Płock 2:1 (1:0)

Wynik spotkania otworzył w 13 minucie obrońca Rozwoju Katowice Łukasz Winiarczyk, który pewnie wykorzystał rzut karny. Pod koniec pierwszej części spotkania boisko opuścił zawodnik gości Wojciech Łuczek, który po faulu obejrzał drugą żółta a w konsekwencji czerwoną kartkę i Wisła Płock musiała ten mecz kończyć w dziesiątkę.

W drugiej części spotkania wiadome było, że Wisła Płock za wszelką cenę będzie chciała odrobić straty, lecz to gospodarzą udało się zdobyć bramkę. Wynik na 2 do 0 podwyższył Patryk Kun po zagraniu Roberta Tkocza. W 76 minucie goście zdołali zniwelować straty. Bramkę kontaktową zdobył Mikołaj Lebdyński. W końcówce czerwony kartonik obejrzał jeszcze zawodnik Rozwoju Robert Menzel.

Rozwój Katowice – Wisła Płock 2:1 (1:0)