Niespodzianka w Pucharze Ukrainy! 45 minut Teodorczyka

1 mar 2016, 19:59

Pierwszy mecz 1/4 finału Pucharu Ukrainy pomiędzy FK Oleksandrią a Dynamem Kijów zakończył się niespodziewanym remisem 1:1. Łukasz Teodorczyk zagrał 45 minut.

Od początku spotkania przewagę uzyskał faworyzowany zespół Dynama. Nic jednak z tego nie wynikało, ponieważ kolejne sytuacje były marnowane. Tymczasem gospodarze wykorzystali swoją szansę. W 29. minucie Serghiy Basov pokonał Artura Rudko. Mimo ciągłej przewagi gości, po 45 minutach wynik brzmiał 1:0.

Na początku drugiej połowy na placu gry zameldował się Łukasz Teodorczyk. Reprezentant Polski zmienił Romana Yaremchuka. Ataki Dynama, które z minuty na minutę były coraz groźniejsze przyniosły efekt dopiero w 66. minucie. Bramkę zdobył Andriy Yarmolenko. Rozpaczliwa obrona zespołu z Aleksandrii pozwoliła utrzymać remis do ostatniego gwizdka sędziego.