Nietypowe wyzwanie Marciniaka. Posędziuje mecze influencerów

22 wrz 2023, 11:50

Szymon Marciniak po raz kolejny podjął się ciekawego wyzwania w swojej karierze. Arbiter, który w ostatnich miesiącach gwizdał w finałach mistrzostw świata w Katarze i Ligi Mistrzów, w pierwszym tygodniu października poprowadzi mecze na Move Federation 2 z udziałem influencerów.

Marciniak korzysta z popularności

Szymon Marciniak ma za sobą znakomite miesiące. Nominacja do sędziowania finału mistrzostw świata w Katarze, a następnie finału Ligi Mistrzów tylko potwierdziła, że jest to najlepszy arbiter świata. W obu tych spotkaniach spisał się bez zarzutu i dostał mnóstwo pochwał.

Wzrost popularności sprawia, że Marciniak nie może narzekać na brak ciekawych ofert. Kilkukrotnie prowadził już ważne mecze w Grecji czy Arabii Saudyjskiej, ale także pojawiał się na spotkaniach niższych lig czy meczach charytatywnych. Teraz okazało się, że 42-latek podjął się jeszcze bardziej nietypowego działania.

Marciniak sędzią na Move Federation

Szymon Marciniak przyjął propozycję od organizacji Move Federation i będzie sędzią w turnieju, w którym swoje umiejętności piłkarze będą prezentować najpopularniejsi polscy influencerzy i osoby znane ze świata Internetu. Zmagania te odbędą się 7 października w PreZero Arenie Gliwice.

Mecze w ramach turnieju będą rozgrywane na boisku w kształcie elipsy. Każde ze spotkań będzie trwać po 20 minut (dwie połowy po 10 minut, z 5-minutową przerwą). Zdobycie standardowej bramki daje drużynie jeden punkt, za celny strzał po efektownej akcji dwa punkty, a za przewrotkę czy szczupaka – trzy punkty.

Łącznie w turnieju weźmie udział osiem zespołów stworzonych przez influencerów. Rozegrane zostaną trzy mecze z udziałem mężczyzn i jeden mecz pomiędzy kobietami.

Szymon Marciniak
Fot. Move Federation

Cash zachwycony atmosferą na stadionie Legii. “Jej kibice są niesamowici”

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA