Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Nieudany epizod w Anglii. Piotr Malarczyk wraca do Polski!

Nieudany epizod w Anglii. Piotr Malarczyk wraca do Polski!

0

Zawodnik pierwszoligowego Ipswich Town – Piotr Malarczyk po nieudanej przygodzie na Wyspach Brytyjskich wraca do Polski! Jego nowym klubem nie będzie jednak Korona Kielce.

25-letni obrońca angielskiego Ipswich Town – Piotr Malarczyk, po kompletnie nieudanym okresie gry w Anglii, gdzie praktycznie nie podnosił się z ławki rezerwowych, wraca do Polski. Związany przez całe swoje życie z Koroną Kielce obrońca nie trafi ponownie do klubu ze Świętokrzyskiego, a zostanie zawodnikiem innego zespołu z południowej części kraju. Nowym pracodawcą byłego młodzieżowego reprezentanta Polski będzie Cracovia, która tego lata nie próżnuje na rynku transferowym. Malarczyk będzie już 11. nabytkiem “Pasów” w tym okienku.

Piotr Malarczyk jest wychowankiem Korony Kielce, gdzie zaczął regularnie grać w sezonie 2010/11. Rok w rok stawał się coraz pewniejszym punktem drużyny, aż w końcu stał się podstawowym graczem kielczan. Przez okres całej swojej kariery zaliczył 132 występy w seniorskiej kadrze Korony  i strzelił w nich 8 bramek. Jutro obrońca Ipswich ma się stawić w Krakowie na testy medyczne.

Komentarze