Nieudany początek sezonu dla Kamila Glika

10 sie 2019, 08:53

AS Monaco w pierwszej kolejce Ligue 1 przegrało na własnym stadionie 0:3 z Olympique Lyon. Cały mecz w drużynie z Księstwa rozegrał Kamil Glik.

Mecz zanosił się na ciekawe widowisko, w inauguracyjnej kolejce ligi francuskiej stanęły na przeciwko siebie dwie uznany marki, co zapowiadało dużo emocji. Niestety dla naszego obrońcy i jego kolegów hit pierwszej kolejki nie był udany.

Mecz na dobrze się nie zaczął ,a gospodarze przegrywali 0:1, bramkę po strzale głową zdobył Moussa Dembele. Do drużyny trenera Leonardo Jardina, jak ulał pasowało tego wieczoru powiedzenie ”jak się wali to wszystko naraz” w 35 minucie spotkania czerwoną kartką zostaje ukarany Cesc Fabregas,a sześć minut później wynik podwyższa Memphis Depay i mecz jest praktycznie rozstrzygnięty. W 80 minucie spotkania kropkę nad i stawia kapitan przyjezdnych Lucas Tousart.

AS Monaco 0:3 Oyimpique Lyon