Strona główna Piłka nożna Nikt nie chce Polańskiego. Zakończenie kariery na horyzoncie?

Nikt nie chce Polańskiego. Zakończenie kariery na horyzoncie?

0
Foto: dfb.de

Kto by pomyślał, że może to być koniec kariery Eugena Polańskiego. Polski zawodnik w dalszym ciągu nie może znaleźć sobie klubu. 

Wraz z końcem czerwca dobiegła końca przygoda Eugena Polańskiego w Hoffenheim. Od tego czasu 32-latek usiłuje znaleźć nowego pracodawcę, lecz póki co bezskutecznie. Co prawda kilka klubów awizowało zainteresowanie, ale nic nie wypaliło.

Obecnie były reprezentant Polski za czasów kadencji Franciszka Smudy rozważa nawet zakończenie kariery. – Niedawno rozmawiałem z agentem. Na tę chwilę nie wygląda to wesoło. Nie mam żadnej oferty, żadnego zapytania. Jeszcze w maju myślałem, że będzie inaczej. Teraz zaczynam myśleć o końcu kariery. Jeśli nikt się nie zgłosi, trzeba będzie to zrobić. Jestem w trudnej sytuacji, rozważę każdą, nawet egzotyczną opcję – powiedział zawodnik w rozmowie z TVP Sport.

Co ciekawe, w lipcu po Polańskiego zgłosiła się Pogoń Szczecin, ale zawodnik nie był zainteresowany rozmowami ze względu na poziom sportowy i możliwości zarobkowe. Teraz pomocnik zapewne inaczej podszedłby do tematu…

Komentarze