Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Nowak zwolniony z Lechii? Jest następca

Nowak zwolniony z Lechii? Jest następca

0

Po tragicznej formie Lechii Gdańsk na początku nowego sezonu posada trenera Piotra Nowaka wisi na włosku. Wiele wskazuje na to, że zastąpi go były trener Wisły Płock – Marcin Kaczmarek.

Choć prezes Lechii – Adam Mandziara jeszcze przed spotkaniem z Sandecją Nowy Sącz zapewniał, że nie ma mowy o zmianie trenera i ma on pełne wsparcie zarządu, to nastroje w Gdańsku uległy zmianie. Dużo mówi się o zwolnieniu Piotra Nowaka w najbliższych dniach oraz o możliwym zastąpieniu go Marcinem Kaczmarkiem.

Biało-Zieloni fatalnie weszli w nowy sezon, nie tylko odpadając z rozgrywek Pucharu Polski po przegranej z Drutex-Bytovią, ale także po zaledwie jednej wygranej, dwóch remisach i aż trzech przegranych spotkaniach w Lotto Ekstraklasie. Czarę goryczy przelała przegrana przed własną publicznością z Sandecją. Kibice już podczas trwania meczu dali zarządowi do zrozumienia, że nie chcą dalej trenera Nowaka w Gdańsku.

Marcin Kaczmarek jest kandydatem na przejęcie stanowiska szkoleniowca nie tylko z powodu iż jest wolny po rozwiązaniu kontraktu z Wisłą Płock, ale jest on także znany w Trójmieście. W Lechii Gdańsk pracował on już kilka lat temu, kiedy to poprowadził ją z 2 ligi do Ekstraklasy.

Komentarze