Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Nowi właściciele Wisły Kraków wydali oficjalne oświadczenie

Nowi właściciele Wisły Kraków wydali oficjalne oświadczenie

0

Nowi właściciele Wisły Kraków, czyli Jakub Meresiński i Marek Citko wydali pierwsze oficjalne oświadczenie, w którym głośno mówią o przywróceniu dawnego blasku “Białej Gwiazdy”. W kuluarach już się mówi o współpracy z miastem oraz o głośnych transferach, a jak będzie? Zobaczymy.

“Jesteśmy dumni, że możemy juz jako właściciele ogłosić przejęcie 100% akcji klubu Wisła Kraków – jednej z najbardziej utytułowanych i najlepszych polskich drużyn w historii. Zapewniamy, że mamy ambitne i długoterminowe plany związane z klubem. Podejmiemy wszelkie niezbędne wysiłki, aby przywrócić Wiśle należne jej miejsce. Naszym celem jest, aby Wisła znów zaczęła liczyć się w walce o tytuł Mistrza Polski.

Chcemy ponadto nawiązać do sukcesów z początków XXI wieku, kiedy to drużyna z powodzeniem rywalizowała na europejskich boiskach z tak uznanymi zespołami jak AC Parma, Schalke Gelsenkirchen, Interem Mediolan czy FC Barcelona. Wierzymy również w zbudowanie dobrych relacji z kibicami Białej Gwiazdy, stanowiących integralną część naszego klubu.

Mamy swoją wizję przyszłości Wisły i jesteśmy gotowi od razu przystąpić do pracy nad jej wdrażaniem. Zamierzamy wykorzystać całe nasze doświadczenie, aby wprowadzić klub na ścieżkę ciągłego rozwoju, zarówno sportowego, jak i finansowego. Za kluczową kwestię, wymagającą naszej interwencji uważamy poprawę zarządzania klubem, szczególnie  w obszarze administracyjnym oraz finansowym.”
Jakub Meresiński
Marek Citko
Źródło: Wisła Kraków

Komentarze