Nowy gracz Korony „zatrzyma” Ekstraklasę?

Korona Kielce długo pracowała nad sprowadzeniem do Kielc następcy Zbigniewa Małkowskiego. Włodarzom udało się wypożyczyć z Ludogorca Razgrad bramkarza, Milana Borjana. Jest to jeden z największych ruchów ostatnich lat w Kielcach.

Milan Borjana jest niezwykle utalentowanym bramkarzem, który zbierał doświadczenie w spotkaniach przeciwko najlepszym. Jeszcze w listopadzie Milan występował w Lidze Mistrzów przeciwko Arsenalowi Londyn. Zadowolenia ze sprowadzenia zawodnika nie kryje trener Korony Maciej Bartoszek, który wypożyczenie skomentował tak: „Każdy wie, jaki to jest bramkarz, jakie ma doświadczenie i umiejętności”

W Kieleckim klubie widać ogromną satysfakcję ze sprowadzenia tak znakomitego bramkarza. Między innymi prezes klubu mówi o tym transferze: Mam nadzieję, że Milan Borjan spełni nasze oczekiwania. Nie ulega wątpliwości, że takie wzmocnienie było nam potrzebne, żeby ta kadra bramkarska była przynajmniej trzyosobowa oraz, żeby rywalizacja była większa. Jestem przekonany, że szybko się zaaklimatyzuje i wzorem innych piłkarzy będzie zadowolony z tego, że dołączył do Korony.

Kielczanie zapewnili sobie również prawo do pierwokupu zawodnika po okresie wypożyczenia i jak słyszymy w klubie drużynę będzie stać na ewentualne wykupienie zawodnika.

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze