Nowy klub chce Piotra Zielińskiego. Niespodziewany kierunek transferu?

Nowe wieści na temat reprezentanta Polski ujawnił ceniony włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio. Ten potwierdził, że Piotr Zieliński może latem opuścić Półwysep Apeniński na rzecz Wysp Brytyjskich. Według Włocha o zawodnika chce powalczyć drużyna Newcastle United.

Piotr Zieliński łączony z Anglią. Chce go Newcastle United

Piotr Zieliński w tym sezonie znakomity jest i basta. Reprezentant Polski zachwyca kibiców SSC Napoli i dla włoskiego klubu w kampanii 2022/2023 zdobył już siedem goli i zaliczył dziewięć asyst. Coraz więcej w mediach mówi się jednak o tym, że latem 28-latek może zmienić otoczenie i poszukać szczęścia w innym kraju. Konkretnie to w Anglii.

Nie pierwszy raz Piotr Zieliński łączony jest z przeprowadzką na Wyspy Brytyjskie. Najpierw zabiegał o niego Liverpool, a nie tak dawno pytać miały również władze West Hamu United. Włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio na łamach „Przeglądu Sportowego” przekonuje, że nowym klubem, który chciałby sprowadzić do siebie Polaka, jest Newcastle United.

Przedstawiciele „Srok” chcą jak najszybciej włączyć się do poważnej rywalizacji o mistrzostwo Anglii, a także nawiązać walkę z najlepszymi klubami na arenie europejskiej. Dlatego też klub z St James’ Park poszukuje na rynku graczy, którzy z miejsca podnieśliby poziom angielskiego zespołu. Takim piłkarzem jest niewątpliwie Piotr Zieliński.

Już wcześniej pojawiały się głosy, że Polak może opuścić klub z Neapolu pod warunkiem, że zainteresowana drużyna wyłoży na stół minimum 30 milionów euro. Cena nie jest wygórowana, ale trzeba mieć na uwadze, że kontrakt 28-latka jest ważny tylko do 30 czerwca 2024 roku. Latem SSC Napoli będzie miało więc ostatnią okazję, aby dobrze zarobić na reprezentancie naszego kraju.

Partner idealny. Piotr Zieliński jest w czołówce Ligi Mistrzów

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

Udostępnij

SOCIAL MEDIA

Reklama