Strona główna Piłka nożna OFICJALNIE: Nowy kontrakt Kamila Grabary! Polak będzie grał na zapleczu Premier League

OFICJALNIE: Nowy kontrakt Kamila Grabary! Polak będzie grał na zapleczu Premier League

0
Foto: liverpoolecho.co.uk

Najpierw kilka szybkich podpisów w siedzibie Liverpoolu, a następnie drugie w tym roku wypożyczenie pozwalające na aktywne uczestniczenie w ligowych spotkaniach. Tak w skrócie możemy opisać dzisiejszy dzień Kamila Grabary, który od nowego sezonu będzie reprezentował barwy Huddersfield Town. 

Polak, który po niezwykle udanym występie na ME U-21 był wręcz rozchwytywany przez kluby z najwyższych lig europejskich, w końcu znalazł miejsce, w którym będzie mógł rozwijać swoje bramkarskie umiejętności.

Nie Liverpool i nie Premier League, ale wciąż wyspy. Huddersfield to ekipa, która od nadchodzącej rundy będzie rywalizowała w rozgrywkach Championship. Wszystko przez zajęcie ostatniego miejsca w poprzednim sezonie najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii skutkującego spadkiem do niższej dywizji.

Dodajmy, że Grabara związany jest z Liverpoolem od 2016 roku, ale ani razu nie wystąpił w barwach dorosłej drużyny. Ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w duńskim Aarhus. W tym czasie zagrał w 16 spotkaniach i zachował 6 czystych kont.

Pierwszym ligowym przeciwnikiem Polaka będą Derby County.

Komentarze