Strona główna Piłka nożna Oceny po meczu Polska – Austria

Oceny po meczu Polska – Austria

0
Foto: terveys.org

Kolejny mecz eliminacyjny Reprezentacji Polski już za nami. Czas zatem przyjrzeć się grze poszczególnym naszym piłkarzom.

Łukasz Fabiański – 8

Kolejny solidny występ naszego bramkarza. Zapewnił naszej defensywie niezbędny spokój. Z pewnością bramkarz West Hamu skutecznie obronił swoją pozycję w wyjściowym składzie reprezentacji Polski.

Tomasz Kędziora – 6

Z pewnością zagrał on lepiej niż w meczu ze Słowenią Nie popełniał błędów i miał duży wpływ na szczelną dziś obronę naszej kadry. Dodatkowo wraz z rozwojem meczu Kędziora zaczął również być aktywny w ofensywie.

Kamil Glik – 7

Z pewnością takiego gracza potrzebował nasz blok obronny. Pewne interwencje i skuteczne dowodzenie naszą defensywą cechowało w meczu z Austrią Glika. Bez wątpienia to spotkanie pokazało ile obrońca AS Monaco nadal znaczy dla naszej kadry.

Jan Bednarek – 6

Kolejny dobry występ Bednarka. Wielokrotnie ratował nas skutecznymi interwencjami. Z Kamilem Glikiem tworzył w meczu z Austrią solidny monolit w defensywie. Jedynie co można mu zarzucić to niezablokowanie strzału Arnautovicia.

Bartosz Bereszyński – 5

Z pewnością Bartosz zagrał lepiej niż ze Słowenią, jednak cały czas widać że polski obrońca nie czuje się dobrze na lewej obronie. Szczególnie źle wyglądała w jego wykonaniu gra ofensywna.

Piotr Zieliński – 3

Jedna dobra akcja to po raz kolejny za mało, aby pochwalić Piotra. Zieliński znowu zagrał słabo i nie wspomógł naszej gry w ofensywie. Z pewnością był jednym z najgorszych piłkarzy na boisku. Jerzy Brzęczek poważnie powinien się zastanowić na rolą Piotra Zielińskiego w polskim zespole.

Grzegorz Krychowiak – 4

Przede wszystkim należy docenić to, że Grzegorz walczył i próbował. Niestety jednak rozbijanie ataków rywali nie wychodziło mu w spotkaniu z Austrią za dobrze. Co prawda było kilka udanych przechwytów z jego strony, jednak powinno ich być zdecydowanie więcej.

Krystian Bielik – 4

Tak samo jak Grzegorz Krychowiak nie był w stanie rozbijać ataków rywali. Dodatkowo widać w nim było stres związany z debiutem od pierwszej minuty w reprezentacji. Nie dał nam też za wiele w grze ofensywnej.

Kamil Grosicki – 6

Z pewnością to jego ataki i rajdy lewą stroną boiska dały nam nadzieje, że Polska może wygrać ten mecz. Bez wątpienia był to dziś nasz najlepszy gracz w ofensywie. Dawał nam dynamikę, której bardzo często brakuje w grze naszej reprezentacji.

Dawid Kownacki – 1

Zdecydowanie najsłabszy dziś punkt naszej kadry. Nie wyróżnił się praktycznie niczym na boisku. Jeśli już miał szansę pokazać się z dobrej strony, to zwykle psuł ją. Występ bez wątpienia do zapomnienia.

Robert Lewandowski – 6

Tak samo jak Kamil Grosicki dał nam w meczu z Austrią dużo dynamiki w akcjach ofensywnych. Zaliczył też parę udanych dryblingów. Niestety u Lewandowskiego zawiodła dziś skuteczność. Polak w żadnej próbie nie dał rady umieścić piłki w siatce.

 

  http://credit-n.ru/offers-zaim/zaymer-online-zaymi.html

Komentarze