Odpadamy z turnieju, po wielkim horrorze

26 wrz 2015, 13:19

Polscy reprezentanci ulegli Bośni i Hercegowinie w 1/4 finału Mistrzostw Europy w futbolu sześcioosobowym. Po regulaminowym czasie gry, tablica pokazywała wynik 2:2, a o wszystkim zadecydowały rzuty karne.

Polacy świetnie weszli w mecz kontrolowali go praktycznie do ostatniej minuty. Bramka strzelona w doliczonym czasie gry pierwszej połowy przez Polaków ułożyła nieco spotkanie. Na początku drugiej części gry nasz bramkarz cudownym strzałem przelobował goalkeepera BiH i wydawało się, że awans jest na wyciągniecie ręki. Niestety Bośniacy, wykorzystali nasze dwa błędy w obronie i zdołali na sekundy przed końcem spotkania wyrównać.

Seria rzutów karnych to istny koszmar. Nasi zawodnicy nie wykorzystali pierwszych dwóch “jedenastek” i odpadli z turnieju.

Bośniacy w półfinale zmierzą się z gospodarzami, Chorwacją.