Odrażające plakaty w Warszawie. Celem ataku dzieci trenujące w Polonii

28 sie 2023, 13:08

Na profilu grupy “Ultras Enigma”, która zrzesza kibiców Polonii Warszawa, pojawiły się niepokojące doniesienia. Fani Czarnych Koszul poinformowali,  że w stołecznym mieście rozklejono plakaty, na których anonimowi autorzy starają się zastraszyć dzieci trenujące w tamtejsze akademii. Okazało się, że niektórzy kibice dostawali już wcześniej listy z pogróżkami.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

“W całym województwie Polonia nie jest mile widziana”

“Na każdym kroku dochodzi do pobić zarówno kibiców, jak i piłkarzy Polonii. Zdarzały się przypadku pobić również rodziców” – to tylko jedno z haseł, jakie mieszkańcy Warszawy mogli zobaczyć w ostatnich dniach na plakatach rozklejonych w stołecznym mieście. Ktoś chce w ten sposób wystraszyć dzieci trenujące w akademiach Czarnych Koszul. Nie chodzi zresztą tylko o młodych piłkarzy, ale również ich rodziców.

Autorzy plakatów, których tożsamość pozostaje nieznana, poszli zresztą o krok dalej. W swoim “apelu” zasugerowali, że “trenowanie w Polonii może wywołać nieodwracalne zmiany w psychice dziecka – porównywalne do gwałtu”. Te odrażające sformułowania opatrzono dodatkowo fotografią młodego kibice Czarnych Koszul, na którego twarzy widać ślady pobicia.

W sieci zawrzało, a profil kibiców Polonii “Ultras Enigma” przypomniał, że już wcześniej fani ekipy z Konwiktorskiej otrzymywali różne listy z pogróżkami. Fani mniej popularnego z warszawskich dodatkowo wprost sugerują, że za tym wybrykami mogą stać fani Legii, którzy nigdy nie darzyli sympatią drugiej ze stołecznych ekip.

Trzeba jednak przyznać, że wielu kibiców ekipy z Łazienkowskiej potępiło już w sieci publikację tych ohydnych treści. Warszawscy fani są szczególnie oburzeni, że ktoś za cel obrał sobie dzieci i nawołują do jak najszybszego zidentyfikowania oraz ukarania autorów odrażających plakatów.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Pobito bramkarza z Ekstraklasy. Mieli za tym stać pseudokibice Wisły Kraków

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA