sobota, 13 sierpnia, 2022

Oferta Barcelony za Lewandowskiego odrzucona. Co dalej?

Według doniesień „Bilda” Bayern Monachium odrzucił trzecią ofertę FC Barcelony za Roberta Lewandowskiego. Nie oznacza to końca negocjacji. Bawarczycy pewnie trzymają się swoich wcześniejszych słów i oczekują za ten transfer 50 mln euro.

Bayern Monachium chce więcej pieniędzy za Lewandowskiego

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet W środę pojawiły się dwie różne wersje na temat trzeciej oferty, jaką FC Barcelona przesłała do Bayernu. „Sky Sports” informował o 45 mln euro wraz z dodatkowymi bonusami po osiągnięciu określonych celów. Z kolei „Bild” pisał o 40 mln i bonusach. Dość prawdopodobne, że do Monachium wpłynęła jednak ta niższa oferta i została ona odrzucona.

Fakty są takie, że Lewandowski obecnie spędza czas w Hiszpanii, gdzie posiada swój dom i nie zamierza wcale wracać do Niemiec. Wczoraj był widziany z Xavim w jednym z klubów na Ibizie, co tylko zwiększyło wrażenie, że transfer zostanie zrealizowany. Aby tak się stało, Barca musi wysupłać dodatkowe pieniądze i zaspokoić finansowe oczekiwania Bayernu, a więc 50 mln euro przelane w jednej w transzy.

Głos w sprawie tej transferowej telenoweli zabrał również Maik Barthel, z którym polski napastnik współpracował przed erą Piniego Zahaviego. Jego zdaniem możliwy jest strajk w wykonaniu piłkarza.

Nie zdziwiłbym się, gdyby Robert rozpoczął strajk i nie pojawił się na przedsezonowym zgrupowaniu Bayernu. Myślał o tym już w 2013 roku, gdy Borussia Dortmund nie chciała go sprzedać — powiedział Barthel.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Spotkanie Lewandowskiego i Xaviego na Ibizie. Przypadek czy nie?

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA