Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa OFICJALNIE: Eduards Visnakovs wrócił na Cichą!

OFICJALNIE: Eduards Visnakovs wrócił na Cichą!

0

Łotewski napastnik – Eduards Visnakovs – po rocznej przerwie wrócił do Polski i ponownie będzie reprezentował barwy Ruchu Chorzów. 26-latek został wypożyczony z belgijskiego KVC Westerlo.

Visnakovs w swojej przeszłości występował w takich klubach, jak kazachski Szachtior Karaganda, Widzew Łódź, czy właśnie Ruch Chorzów, do którego, po rozłące trwającej rok, powrócił. W 33 spotkaniach w barwach “Niebieskich” Łotysz zdobył 6 bramek, po czym przeniósł się na zachód do belgijskiego KVC Westerlo, gdzie specjalnie się nie wyróżniał. W 16 występach tylko dwukrotnie zdołał pokonać bramkarza rywali. Teraz klub z Belgii postanowił wypożyczyć Visnakovsa do Ruchu do końca czerwca 2017 roku.

Popularny “Wiśnia” ma na swoim koncie także występy w seniorskiej reprezentacji Łotwy. Swój debiutancki mecz zaliczył 11 października 2013 roku, kiedy to jego reprezentacja wygrała z Litwą 2:0. Do dziś nie udało mu się jednak zdobyć gola w narodowej kadrze, choć miał na to 13 okazji.

– Nie spodziewałem się, że tak szybko tutaj wrócę, ale bardzo się cieszę, że znów jestem na Cichej. Przychodzę, żeby dobrze grać dla Ruchu i jego kibiców – powiedział Visniakovs tuż po podpisaniu kontraktu.

W związku z ostatnim dniem letniego okienka transferowego zapraszamy na naszą specjalną relację LIVE, gdzie możecie przeczytać o wszystkich transferach związanych z polskimi zawodnikami i klubami dokonywanymi w dniu dzisiejszym. Znajdziecie ją TUTAJ.

 

 

źródło: Ruchchorzow.com.pl

Komentarze