Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa OFICJALNIE: Bruk-Bet Termalica ma nowego trenera!

OFICJALNIE: Bruk-Bet Termalica ma nowego trenera!

0

Bruk-Bet Termalica poinformowała na oficjalnej witrynie o osiągnięciu porozumienia z nowym szkoleniowcem. Od jutra posadę trenera Słoni obejmie Mariusz Rumak. 

To już koniec zamieszania w Niecieczy, które rozpoczęło się wraz ze zwolnieniem z posady trenera Bruk-Betu Termalica Czesława Michniewicza. Od marca zespół prowadził Marcin Węglewski, ale wraz z zakończeniem rozgrywek i on pożegnał się z posadą. Klub poinformował dziś na swojej oficjalnej witrynie o osiągnięciu porozumienia z Mariuszem Rumakiem, który oficjalnie od jutra przejmie stery w drużynie, a 19 czerwca po raz pierwszy poprowadzi zajęcia z nowymi podopiecznymi.

Mariusz Rumak zna dobrze ekstraklasowe realia. Jako pierwszy trener pracował kolejno w Lechu Poznań, Zawiszy Bydgoszcz oraz Śląsku Wrocław. Łącznie poprowadził te zespoły w 143 meczach na najwyższym szczeblu, co daje spore doświadczenie jak na trenera, który w czerwcu skończył dopiero 40 lat.

Chcę z tą drużyną iść do przodu. Nie chcę na razie mówić o ewentualnych zmianach kadrowych. Jestem pod wrażeniem bazy treningowej, w której wspólnie z zespołem przyjdzie nam pracować – powiedział nowy trener Słoni tuż po objęciu posady

Komentarze