wtorek, 28 czerwca, 2022

OFICJALNIE: Były pomocnik Lecha Poznań w Chrobrym Głogów

Szymon Drewniak po raz drugi został piłkarzem Chrobrego Głogów. Dziś 25-letni środkowy pomocnik, który w ubiegłym sezonie w barwach Cracovii Kraków wystąpił w 21 meczach Ekstraklasy, podpisał z klubem dwuletni kontrakt.

Wychowanek Lecha Poznań, z którym zagrał łącznie 35-krotnie w Ekstraklasie, po raz pierwszy trafił do Chrobrego w połowie 2015 roku. Sezon 2015/06 był jak dotąd najlepszym dla pomarańczowo-czarnych, zespół zajął w nim szóste miejsce, a Drewniak pełnił w drużynie podstawową rolę – wystąpił 33 razy, a w lidze zaliczył trzy bramki oraz sześć asyst. Po tym dobrym okresie wrócił do najwyższej ligi. W sezonie 2016/17 był zawodnikiem Górnika Łęczna (29 / 5), z którym jednak spadł do pierwszej ligi.

Indywidualnie się obronił i pozostał w Ekstraklasie, tym razem w barwach Cracovii. Ubiegły sezon zakończył na 21 występach. Ten ostatni w ekipie trenera Michała Probierza miał miejsce w marcu tego roku. W sierpniu rozwiązał z krakowskim klubem kontrakt i jako wolny piłkarz przechodzi do Chrobrego.

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA